16.12.2020
Tytuł MIE Fellow na rok szkolny 2020/2021

Z wielką radością informujemy, że nasz nauczyciel informatyki i szkolny administrator IT - Pani Agnieszka Gałajda została wyróżniona przez Microsoft tytułem MIE Fellow.

Co roku z grona Microsoft Innovative Educator Expert’ów wyróżniane są osoby, które w szczególny sposób były zaangażowane w program tytułem MIE Fellow.

Są to liderzy w programie MIEExpert. Wspierają innych MIEE oraz środowisko edukacyjne poprzez coaching, mentoring, prezentacje na konferencjach i zapewnienie bogatego rozwoju zawodowego innym nauczycielom. Są silnie obecni w mediach społecznościowych i są uważani przez innych za ekspertów w technologii Microsoft.

Serdecznie gratulujemy Pani Agnieszcze Gałajdzie zdobycia tytułu MIE Fellow i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

DYREKCJA SP342

PIERWSZY DZIEŃ WAKACJIJESTEŚ GOTOWY?
DNI
GODZIN
MINUT
Strona główna