Klasy dwujęzyczne

Od roku szkolnego 2018/2019 oferta naszej Szkoły wzbogaciła się o oddziały dwujęzyczne.

Na czym polega nauczanie dwujęzyczne?

PODSTAWY PRAWNE NAUCZANIA DWUJĘZYCZNEGO

CELE NAUCZANIA DWUJĘZYCZNEGO

SPRAWDZIAN PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH – ogóle informacje

KLASY DWUJĘZYCZNE SP 342

 

WYDARZENIA:

» Rok szkolny 2018/2019
» Rok szkolny 2019/2020


 

SPRAWDZIAN PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH DO ODDZIAŁÓW DWUJĘZYCZNYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021
5 czerwca 2020 r.

Przypominamy, iż zgodnie z harmonogramem w dniu 5 czerwca br. (tj. piątek) kandydaci do klas VII dwujęzycznych zobowiązani są zgłosić się na sprawdzian predyspozycji językowych do szkoły pierwszego wyboru.

• W związku z sytuacją epidemiczną w kraju w celu zwiększenia bezpieczeństwa sprawdzian odbędzie się w dwóch turach, a mianowicie:
Kandydaci, których nazwiska rozpoczynają się na litery od A do K  zgłaszają się do szkoły 5 czerwca o godzinie 8:30 (początek sprawdzianu o godz. 9:00), natomiast kandydaci, których nazwiska rozpoczynają się na litery od L do Z zgłaszają się do szkoły 5 czerwca o godzinie 9:30 (początek sprawdzianu o godz. 10:00).

Przypominamy, iż na terenie szkoły obowiązują procedury bezpieczeństwa w związku z epidemią COVID-19, z którymi należy się szczegółowo zapoznać oraz ich przestrzegać. 

Procedury oraz prezentacja przeznaczona dla uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty dostępne są na stronie szkoły.

 

UWAGA: 
W związku z sytuacją epidemiczną w kraju w  Harmonogramie działań KANDYDATA szkoły podstawowej w elektronicznej rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych na rok szkolny 2020/2021 zostały wprowadzone pewne zmiany.
Prosimy o zapoznanie się z nimi.

REKRUATCJA


I. TERMINY I SPOSÓB PRZEPROWADZENIA REKRUTACJI DO KLAS VII DWUJĘZYCZNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ M.ST. WARSZAWĘ

Informacja o szkołach podstawowych, które będą prowadziły nabór do klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2020/2021 zostanie opublikowana na stronie Biura Edukacji 18 maja br.

Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie w terminach określonych w  HARMONOGRAMIE DZIAŁAŃ KANDYDATA, który zostanieopublikowany na stronach Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy w marcu br.

Nabór odbywać się będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu  rekrutacji i rozpocznie się dla KANDYDATA, wzorem ubiegłego roku, w połowie maja. Sprawdzian predyspozycji językowych przewidywany jest na początek czerwca br.


II. ZASADY PRZYJĘĆ 
DO KLAS VII DWUJĘZYCZNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ M.ST. WARSZAWĘ Szczegóły


PIERWSZY DZIEŃ WAKACJIJESTEŚ GOTOWY?
45
DNI
45
GODZIN
45
MINUT
Strona główna
Szkoła posiada pracownię komputerową oraz pracownię multimedialną sfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny
Szkoła przyłączyła się do realizacji projektu edukacyjnego "Wiślana Szkoła"
Szkoła realizowała projekt w ramach Partnerskie Projekty Szkół Programu COMENIUS
Fundacja Rozwoju Edukacji
Szkoła uczestniczyła w Projekcie unijnym „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”
piekna-polska-nasza-cala.jpg logo-erasmus_tekst1.png autism.jpg CMI-logo-czarno-biale.png mistrzowie_kodowania.jpg cyfrowobezpieczni_1.jpg logo_instaling.png eTwinning_2.jpg 3W.jpg 7-jpg.jpg 1-jpg.jpg 5-jpg.jpg